Lotnisko Pyrzowice - plan parkingów

Wyjeżdżając na wymarzone wakacje, często szukamy informacji o przylotniskowych parkingach. Chcemy zostawić auto w miejscu gdzie będzie ono bezpieczne i mamy pewność, że nic mu nie grozi. Decydując się na wylot z katowickiego lotniska Pyrzowice, mamy na szczęście jasno określone miejsca parkingowe, które dysponują różnym poziomem bezpieczeństwa. Sprawdźmy jak wygląda Lotnisko Pyrzowice- plan parkingów.

Lotnisko Pyrzowice- plan parkingów

Do dyspozycji podróżnych oddane są trzy place parkingowe, o różnych standardach. Zwykle zlokalizowane one są w pobliżu terminali lotniska. Jeden z nich jest natomiast oddalony od terminali, jednak lotnisko zapewnia bezpłatny transfer dla podróżujących. Parkingi są łatwo dostępne, a także dokładnie oznaczone. Rezerwacji miejsc parkingowych, możemy dokonać za pośrednictwem systemu online, podając datę postoju, markę i numery rejestracyjne samochodu, a także numer lotu.

Parking premium

To parking zlokalizowany najbliżej lotniska, bo w bezpośrednim sąsiedztwie terminala C- jest to terminal przylotowy. Jest to miejsce strzeżone całodobowo. Oprócz firmy ochroniarskiej, cały obiekt jest monitorowany systemem kamer. Dysponuje on 235 miejscami, z czego 75 jest zadaszonych. Warto wiedzieć, że jako dodatkową usługę, możemy dokupić plandekę antygradową.

Parking P1 oraz P2

To parkingi o niższym standardzie. Parking P1 nie jest strzeżony, jednak jest położony w bezpośrednim sąsiedztwie terminala A, B i C, z reguły jest on przeznaczony na krótki postój. Parking P2 natomiast, to parking ekonomiczny, z którego możemy skorzystać w przypadku dłuższego postoju. Niestety, jest on również niestrzeżony. Położony w odległości około 300 metrów od terminali A i B parking, zapewnia podróżnym bezpłatny transfer na lotnisko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *