Lotnisko Katowice - kierunki lotów

Opracowanie trasy przelotu samodzielnie nie jest łatwe. Zdecydowana większość osób korzysta z usług biur podróży, które same planują przelot do różnych miejsc. Czasem jednak należy samodzielnie zaplanować trasę lotu, aby dotrzeć do wybranego miejsca. Na szczęście w internecie zawsze można znaleźć poszczególne kierunki lotów.

Kierunki lotów z lotniska w Katowicach

Każde lotnisko ma swoje poszczególne kierunki lotów obsługiwane przez polskie i zagraniczne linie lotnicze. Jakie kierunki lotów można znaleźć w Katowicach? Dokąd stamtąd odlecimy? Po pierwsze kierunki lotów dzieli się na kierunki lotów regularnych, które nie zawierają lotów czarterowych, loty czarterowe i loty cargo. W pierwszej kolejności warto przyjrzeć się lotom regularnym. Z Katowic można dotrzeć do Egiptu (Hurghada, Szarm el-Szejk i Marsa Alam), Turcji (Antalya, Gazipsasa, Izmir), Grecji (Rodos, Heraklion, Saloniki). Wśród innych popularnych kierunków, jakie obsługiwane są na katowickim lotnisku znaleźć można Wielką Brytanię, Irlandię. Norwegię, Ukrainę, Cypr, Niemcy, Chorwację, Izrael, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Włochy. Z Katowic można dolecieć także na warszawskie lotnisko Chopina.

Pozostałe loty

Dzięki lotom czarterowym z katowickiego lotniska można dotrzeć do Albanii, Bułgarii, Chorwacji, na Cypr, do Czarnogóry, na Dominikanę, do Egiptu, Grecji, Gruzji, Hiszpanii, Izraela, Maroko, Kenii, Portugalii, Republiki Zielonego Przylądka, Tunezji, Turcji, Włochy i do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jak więc widać katowickie lotnisko obsługuje wiele kierunków lotów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *